Sasniegumi

Rīgas pilsētas olimpiādes 2016./2017. m. g.

Klase Vārds, uzvārds Mācību pr. Vieta Skolotājs
9.a Miķelis Putnieks vēstures olimpiāde

(izvirzīts uz valsts olimpiādi)

1.vieta Aina Babre
9.a Miķelis Putnieks fizikas olimpiāde 3.vieta Biruta Šķēle
9.a Miķelis Putnieks ķīmijas olimpiāde atzinība Lolita Levenšteina
9.b Elīna Ķelle latv. val. un lit. olimpiāde 1.vieta Ieva Breņķe
9.b Elīna Ķelle vēstures olimpiāde

(izvirzīts uz valsts olimpiādi)

2.vieta Aina Babre
9.a Marija Ance Reča vēstures olimpiāde

(izvirzīta uz valsts olimpiādi)

1.vieta Aina Babre
9.a Marija Ance Reča latv. val. un lit. olimpiāde 3.vieta Maija Skulme
12. b Miks Viesturs Austrums ekonomikas olimpiāde 2. vieta Aiga Dubro
12.b Miks Viesturs Austrums ģeogrāfijas olimpiāde atzinība Aivars Lucaus
12.b Miks Viesturs Austrums matemātikas olimpiāde atzinība Gunta Stepīte
9.a Roberts Reikmanis vēstures olimpiāde

(izvirzīts uz valsts olimpiādi)

2. vieta Aina Babre
9.a Roberts Reikmanis vēstures valsts olimpiāde

 

3. vieta Aina Babre
10.a Katrīna Smeltere bioloģijas olimpiāde

(izvirzīta uz valsts olimpiādi)

2. vieta Agnese Smilga
12.a Jacques Asbach vācu val. olimpiāde

(izvirzīts uz valsts olimpiādi)

2. vieta Janīna Dzalbe
8.b Hanna Paškevica vācu val. olimpiāde

(izvirzīta uz olimpiādes 3.posmu)

2. vieta Janīna Dzalbe
8.b Hanna Paškevica vācu val. olimpiādes

3. posms

2. vieta Janīna Dzalbe
9.a Oskars Vainovskis matemātikas olimpiāde

(izvirzīts uz valsts olimpiādi)

2. vieta Antra Barvika
9.a Raivis Tomass Sīmanis ķīmijas olimpiāde 2. vieta Lolita Levenšteina
5.a Rasa Droiska matemātikas olimpiāde 2. vieta Sintija Gile
6.b Evelīna Čakāne matemātikas olimpiāde 2. vieta Vita Vilka
10. Edgars Beķeris bioloģijas olimpiāde 2. vieta Agnese Smilga
8.a Anna Liepiņa latv. val. un lit. olimpiāde 3.vieta Maija Skulme
6.a Melita Freiberga matemātikas olimpiāde 3. vieta Vita Vilka
8.a Artūrs Aizstrauts matemātikas olimpiāde 3. vieta Gunta Stepīte
9.a Rūdolfs Zicāns matemātikas olimpiāde 3. vieta Antra Barvika
9.a Kristofers Kisiels ķīmijas olimpiāde 3. vieta Lolita Levenšteina
8.a Agnija Bajāre angļu val. olimpiāde 3. vieta Rota Bankava
8.b Kārlis Apinis angļu val. olimpiāde 3. vieta Lonija Grīnfelde
12.c Linda Feldmane vācu val. olimpiāde

(izvirzīta uz valsts olimpiādi)

atzinība Janīna Dzalbe
5.b Ella Bandere matemātikas olimpiāde atzinība Sintija Gile
6.a Alberts Roze matemātikas olimpiāde atzinība Vita Vilka
10.a Antra Kacena matemātikas olimpiāde atzinība Maija Zaķe
12.a Aigars Kļavinskis vēstures olimpiāde atzinība Aina Babre
11.c Sabīne Saļma latv. val. un lit. olimpiāde atzinība Kristīne Tropiņa
6.a Kārlis Šadris Rīgas valsts vācu vidusskolas atklātā angļu valodas olimpiāde atzinība Jana Sakne
7.b Katrīna Atholde mājturības olimpiāde izvirzīta uz finālu Klinta Bole

Rīgas zinātniski pētniecisko darbu konference 

11.c Paula Veinberga 2.vieta

 

Indra Lazdiņa
11.c Eba Elizabete Lāce 2.vieta

 

Kristīne Tropiņa

Konkursi

4.b Andris Rībens Bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss- izstāde “Mocīša darbnīca – 11” 3. vieta Klinta Bole
4.b Madara Apsīte pateicība Klinta Bole
4.b Rauls Čakāns pateicība Klinta Bole
6.a Valērija Kalniņa Valsts mēroga krievu val. glītrakstīšanas konkurss 3.vieta Anželika Pogodina
3.a Elza Aščuka  

 

 

 

 

 

 

 

Starptautisks matemātikas konkurss    “Ķengurs-2017”

1.vieta skolā, 118. vieta Latvijā Anna Krasko-Krastiņa
4.a Kārlis Puķītis 1.vieta skolā,

68. vieta Latvijā

Lolita Kadakovska
12.b Miks Viesturs Austrums 1.vieta skolā,

4. vieta Latvijā

Gunta Stepīte
6.b Nauris Prikšāns 1.vieta skolā,

14. vieta Latvijā

Vita Vilka
9.a Elīna Ķelle 1.vieta skolā,

29. vieta Latvijā

Maija Zaķe
7.a Kristaps Drunka 1.vieta skolā,

90. vieta Latvijā

Gunta Stepīte
10.a Māra Mote 1.vieta skolā,

91. vieta Latvijā

Maija Zaķe
5.b Ance Henke 1.vieta skolā,

99. vieta Latvijā

Sintija Gile
8.a Arturs Aizstrauts 1.vieta skolā,

134. vieta Latvijā

Gunta Stepīte
11. Pauls Šics 1.vieta skolā,

147. vieta Latvijā

Gunta Stepīte

 

Rīgas 49. vidusskolas dalība starpskolu sacensībās.

Datums Pasākums Atbildīgais ped. Piezīmes
15.09. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  4.-5.klašu zēnu futbola turnīrs (Vidzemes pr. fināla spēles) Gatis Šķerbergs 4. vieta Vidzemes priekšpilsētā
22.09. Olimpiskās dienas 3×3 basketbola turnīrs 8-9 klasēm. Gatis Šķerbergs, Iveta Caune Meitenes- 4. vieta Rīgas pilsētā, Zēni 1 komanda- 12. vieta Rīgas pilsētā, 2 komanda- 22. vieta Rīgas pilsētā
20.09. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  6.-7.klašu zēnu futbola turnīrs (Vidzemes pr. fināla spēles) Kristīne Pikure 5. vieta Vidzemes priekšpilsētā
27.09. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  8.-9.klašu zēnu futbola turnīrs (apakšgrupu spēles) Gatis Šķerbergs 3. vieta grupā
4.10. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  10.-12.klašu zēnu volejbola turnīrs (apakšgrupu spēles) Iveta Caune 2. vieta grupā
10.10. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  10.-12.klašu meiteņu volejbola turnīrs (apakšgrupu spēles) Iveta Caune 3. vieta grupā
26.10. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  8.-9.klašu zēnu volejbola turnīrs (Vidzemes pr. fināls) Kristīne Pikure 3. vieta Vidzemes priekšpilsētā
31.10. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  8.-9.klašu meiteņu volejbola turnīrs (apakšgrupu spēles) Iveta Caune 2.vieta grupā
08.11. Drošie veiklie stafetes Kristīne Pikure 7.vieta Vidzemes priekšpilsētā
15.11. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  6.-7.klašu zēnu basketbola turnīrs (Vidzemes pr. fināls) Kristīne Pikure 2.vieta Vidzemes priekšpilsētā.
21.11. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  6.-7.klašu meiteņu basketbola turnīrs (apakšgrupu spēles + finālspēles) Iveta Caune 2.vieta Vidzemes priekšpilsētā.
29.11. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  4.-5.klašu zēnu basketbola turnīrs (apakšgrupu spēles + fināli) Gatis Šķerbergs 2.vieta Vidzemes priekšpilsētā.
05.12. Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  4.-5.klašu meiteņu  basketbola turnīrs (Vidzemes pr fināli) Kristīne Pikure 2.vieta Vidzemes priekšpilsētā.

Junior Achievement Latvija

IMG_7077Šogad mūsu skolas komanda piedalās Junior Achievement organizētajā konkursā par skolēnu mācību uzņēmumu veidošanu. ‘’Mr. Trash Bag’’ ir 12.b klases skolnieču Dagnijas Modestas Auzānes, Renātes Signes Pazares un Katrīnas Mackevičas veidots uzņēmums, kurš piedāvā miskastes maisiņus automašīnu salonam. Meitenes saņēma diplomu par iegūto nomināciju “Banku augstskolas balva” pasākumā “Skolēnu mācību uzņēmumi”.

Skates

1. kl. tautisko deju kolekt. 1. pakāpes diploms Inga Pelēķe
2.kl. tautisko deju kolekt. augstākās pakāpes diploms Inga Pelēķe
3.- 4.kl. tautisko deju kolekt. augstākās pakāpes diploms Inga Pelēķe
Zēnu koris 1. pakāpes diploms Ilona Plūme, Linda Stanhena
5. – 8. klašu meiteņu koris 1. pakāpes diploms Ilona Plūme
Vidusskolas jauktais koris 1. pakāpes diploms Ilona Plūme, Linda Stanhena
Teātra pulciņš 2. vieta Irēna Bauma