Pasākumi

Karjeras izglītība/ pasākumi

No 14. līdz 18. oktobrim norisinās ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras fokusā ir nākotnes profesijas. Karjeras nedēļa šogad tiek aizvadīta ar saukli „Ielogojies nākotnē!”, rosinot jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un vidē, kas nosaka nepieciešamību jau tagad attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi iekļautos nākotnes darba tirgū.

19.oktobrī nāc uz Atvērto durvju dienu Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga)

Vai zināji, ka 80% mūsu studentu apgalvo, ka studijas SSE Riga pat pārsniedza viņu sākotnējās cerības?!

Atvērto durvju dienā, kas notiks sestdien, 19. oktobrī, pulksten 11:00, uzzini, kāpēc SSE Riga ir pati labākā biznesa augstskola reģionā, kā arī:

– Uzzini atbildes uz bieži uzdoto jautājumu: Kāpēc izvēlēties SSE Riga?

– Saņem padomus no absolventiem, kas reiz arī bijuši izvēles priekšā: Kuru augstskolu izvēlēties?

– Ieklausies studentu padomos, kā izbaudīt jautru studentu dzīvi, bet joprojām gūt labas atzīmes

– Izpēti mūsu telpas ekskursijas laikā, ko vadīs studenti

Reģistrējies SSE Riga Atvērto durvju dienai šeit.

Ir pienācis laiks jau domāt par studiju izvēli, jo studiju pieteikuma iesniegšanas termiņš SSE Riga ir 2020. gada 8. aprīlis.

No 18. līdz 27. martam
Ik gadu pavasarī katrs interesents ir aicināts klātienē gūt iespaidus un iepazīt savu nākotnes studiju vidi, apmeklējot Latvijas Universitātes (LU) pasākumu “Atvērto durvju dienas”. Tā ir iespēja ne tikai pabūt savu nākotnes studiju telpās, bet arī piedalīties dažādajos fakultāšu organizētajos izzināšanas pasākumos un, protams, klātienē uzdot sev interesējošos jautājumus, kas noteikti palīdzēs pieņemt lēmumu par sev piemērotāko studiju programmu.

Jau tradicionāli pasākums norit 12. klašu pavasara brīvlaika nedēļā pēc noteikta grafika, kad skolēniem ir iespēja iepazīt visas 13 LU fakultātes un astoņas reģionālās filiāles.


Atvērto durvju dienas pasākumi: 

No 22.11.2018.-29.11.2018. mūsu skolas absolvente Diāna Stoldere, kura tagad studē Rīgas Stradiņa universitātē 5.kursā, novadīja 10.b, 10.c un 11.c klasei projektu karjeras izglītībā “Medicīna kā nākotnes profesija”. Prezentācijā tika atspoguļotas studiju iespējas – studiju programmas, medicīnas studiju vide, īstenošana, plāns. Skolēni ielūkojas virtuāli ( ar tehnisko palīgierīču palīdzību) medicīnas studenta ikdienas gaitās – veidojot izpratni par studiju procesa atšķirībām un kopīgajiem komponentiem ar mācībām skolā.Tika apspriesta medicīnas studiju īstenošana no topošo studentu viedokļa – nepieciešamie priekšnoteikumi ( obligāti kārtojamie izvēles eksāmeni), jautājumi un priekšmeti, kuriem ieteicams vairāk pievērsties skolas programmas laikā.

Diāna Stoldere iepazīstināja un sniedza ieskatu pirmās palīdzības sniegšanā cietušajam. Skolēni varēja arī praktiski vingrināties pārsēju uzlikšanā.

Skolēniem tika dota iespēja praktiski iepazīties ar vienu no pirmā studiju gada priekšmetiem – pirmo palīdzību. Skolēni teorētiski un praktiski attīstīja pirmās palīdzības prasmes, gūstot priekšstatu arī par studiju procesa realizēšanu universitātē. Nodarbība tiek organizēta līdzīgi, kā to apgūst studenti.