Sasniegumi

Rīgas pilsētas olimpiādes 2016./2017. m. g.

Klases skolēnsMācību pr.VietaSkolotājs
9.avēstures olimpiāde (izvirzīts uz valsts olimpiādi)1.vietaAina Babre
9.afizikas olimpiāde3.vietaBiruta Šķēle
9.aķīmijas olimpiādeatzinībaLolita Levenšteina
9.blatv. val. un lit. olimpiāde1.vietaIeva Breņķe
9.bvēstures olimpiāde (izvirzīts uz valsts olimpiādi)2.vietaAina Babre
9.avēstures olimpiāde (izvirzīta uz valsts olimpiādi)1.vietaAina Babre
9.alatv. val. un lit. olimpiāde3.vietaMaija Skulme
12. bekonomikas olimpiāde2. vietaAiga Dubro
12.bģeogrāfijas olimpiādeatzinībaAivars Lucaus
12.bmatemātikas olimpiādeatzinībaGunta Stepīte
9.avēstures olimpiāde (izvirzīts uz valsts olimpiādi)2. vietaAina Babre
9.avēstures valsts olimpiāde3. vietaAina Babre
10.abioloģijas olimpiāde (izvirzīta uz valsts olimpiādi)2. vietaAgnese Smilga
12.avācu val. olimpiāde (izvirzīts uz valsts olimpiādi)2. vietaJanīna Dzalbe
8.bvācu val. olimpiāde (izvirzīta uz olimpiādes 3.posmu)2. vietaJanīna Dzalbe
8.bvācu val. olimpiādes 3. posms2. vietaJanīna Dzalbe
9.amatemātikas olimpiāde (izvirzīts uz valsts olimpiādi)2. vietaAntra Barvika
9.aķīmijas olimpiāde2. vietaLolita Levenšteina
5.amatemātikas olimpiāde2. vietaSintija Gile
6.bmatemātikas olimpiāde2. vietaVita Vilka
10.bioloģijas olimpiāde2. vietaAgnese Smilga
8.alatv. val. un lit. olimpiāde3.vietaMaija Skulme
6.amatemātikas olimpiāde3. vietaVita Vilka
8.amatemātikas olimpiāde3. vietaGunta Stepīte
9.amatemātikas olimpiāde3. vietaAntra Barvika
9.aķīmijas olimpiāde3. vietaLolita Levenšteina
8.aangļu val. olimpiāde3. vietaRota Bankava
8.bangļu val. olimpiāde3. vietaLonija Grīnfelde
12.cvācu val. olimpiāde (izvirzīta uz valsts olimpiādi)atzinībaJanīna Dzalbe
5.bmatemātikas olimpiādeatzinībaSintija Gile
6.amatemātikas olimpiādeatzinībaVita Vilka
10.amatemātikas olimpiādeatzinībaMaija Zaķe
12.avēstures olimpiādeatzinībaAina Babre
11.clatv. val. un lit. olimpiādeatzinībaKristīne Tropiņa
6.aRīgas valsts vācu vidusskolas atklātā angļu valodas olimpiādeatzinībaJana Sakne
7.bmājturības olimpiādeizvirzīta uz fināluKlinta Bole

Rīgas zinātniski pētniecisko darbu konference 

11.c2.vieta

 

Indra Lazdiņa
11.c2.vieta

 

Kristīne Tropiņa

Konkursi

4.bBērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss- izstāde “Mocīša darbnīca – 11”3. vietaKlinta Bole
4.bpateicībaKlinta Bole
4.bpateicībaKlinta Bole
6.aValsts mēroga krievu val. glītrakstīšanas konkurss3.vietaAnželika Pogodina
3.a 

 

 

 

 

 

 

 

Starptautisks matemātikas konkurss    “Ķengurs-2017”

1.vieta skolā, 118. vieta LatvijāAnna Krasko-Krastiņa
4.a1.vieta skolā,

68. vieta Latvijā

Lolita Kadakovska
12.b1.vieta skolā,

4. vieta Latvijā

Gunta Stepīte
6.b1.vieta skolā,

14. vieta Latvijā

Vita Vilka
9.a1.vieta skolā,

29. vieta Latvijā

Maija Zaķe
7.a1.vieta skolā,

90. vieta Latvijā

Gunta Stepīte
10.a1.vieta skolā,

91. vieta Latvijā

Maija Zaķe
5.b1.vieta skolā,

99. vieta Latvijā

Sintija Gile
8.a1.vieta skolā,

134. vieta Latvijā

Gunta Stepīte
11.1.vieta skolā,

147. vieta Latvijā

Gunta Stepīte

 

Rīgas 49. vidusskolas dalība starpskolu sacensībās.

DatumsPasākumsAtbildīgais ped.Piezīmes
15.09.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  4.-5.klašu zēnu futbola turnīrs (Vidzemes pr. fināla spēles)Gatis Šķerbergs4. vieta Vidzemes priekšpilsētā
22.09.Olimpiskās dienas 3×3 basketbola turnīrs 8-9 klasēm.Gatis Šķerbergs, Iveta CauneMeitenes- 4. vieta Rīgas pilsētā, Zēni 1 komanda- 12. vieta Rīgas pilsētā, 2 komanda- 22. vieta Rīgas pilsētā
20.09.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  6.-7.klašu zēnu futbola turnīrs (Vidzemes pr. fināla spēles)Kristīne Pikure5. vieta Vidzemes priekšpilsētā
27.09.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  8.-9.klašu zēnu futbola turnīrs (apakšgrupu spēles)Gatis Šķerbergs3. vieta grupā
4.10.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  10.-12.klašu zēnu volejbola turnīrs (apakšgrupu spēles)Iveta Caune2. vieta grupā
10.10.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  10.-12.klašu meiteņu volejbola turnīrs (apakšgrupu spēles)Iveta Caune3. vieta grupā
26.10.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  8.-9.klašu zēnu volejbola turnīrs (Vidzemes pr. fināls)Kristīne Pikure3. vieta Vidzemes priekšpilsētā
31.10.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  8.-9.klašu meiteņu volejbola turnīrs (apakšgrupu spēles)Iveta Caune2.vieta grupā
08.11.Drošie veiklie stafetesKristīne Pikure7.vieta Vidzemes priekšpilsētā
15.11.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  6.-7.klašu zēnu basketbola turnīrs (Vidzemes pr. fināls)Kristīne Pikure2.vieta Vidzemes priekšpilsētā.
21.11.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  6.-7.klašu meiteņu basketbola turnīrs (apakšgrupu spēles + finālspēles)Iveta Caune2.vieta Vidzemes priekšpilsētā.
29.11.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  4.-5.klašu zēnu basketbola turnīrs (apakšgrupu spēles + fināli)Gatis Šķerbergs2.vieta Vidzemes priekšpilsētā.
05.12.Vidzemes priekšpilsētas starpskolu  4.-5.klašu meiteņu  basketbola turnīrs (Vidzemes pr fināli)Kristīne Pikure2.vieta Vidzemes priekšpilsētā.

Junior Achievement Latvija

IMG_7077Šogad mūsu skolas komanda piedalās Junior Achievement organizētajā konkursā par skolēnu mācību uzņēmumu veidošanu. ‘’Mr. Trash Bag’’ ir 12.b klases skolnieču Dagnijas Modestas Auzānes, Renātes Signes Pazares un Katrīnas Mackevičas veidots uzņēmums, kurš piedāvā miskastes maisiņus automašīnu salonam. Meitenes saņēma diplomu par iegūto nomināciju “Banku augstskolas balva” pasākumā “Skolēnu mācību uzņēmumi”.

Skates

1. kl. tautisko deju kolekt.1. pakāpes diplomsInga Pelēķe
2.kl. tautisko deju kolekt.augstākās pakāpes diplomsInga Pelēķe
3.- 4.kl. tautisko deju kolekt.augstākās pakāpes diplomsInga Pelēķe
Zēnu koris1. pakāpes diplomsIlona Plūme, Linda Stanhena
5. – 8. klašu meiteņu koris1. pakāpes diplomsIlona Plūme
Vidusskolas jauktais koris1. pakāpes diplomsIlona Plūme, Linda Stanhena
Teātra pulciņš2. vietaIrēna Bauma